EMS Fitness

 

Elektriska Muskuļu Stimulēšana (EMS) ir muskuļu sasprindzināšana izmantojot elektrisko impulsu. Vai tas skan pārāk zinātniski?

 

Tas ir pavisam vienkārši!

EMS var izmantot kā treniņu līdzekli un kā skaistuma instrumentu.

Ierīce ģenerē impulsus, tādejādi tos nogādājot ar elektrodu palīdzību uz muskuļiem, kurus tie stimulē. Impulsi sasprindzinot muskuļus rada vienlīdzīgas kustības visām muskuļu grupām.

Tas ir 21. gadsimta treniņš – EMS treniņš personīgā trenera pavadībā.

 

Taupi laiku

Tā kā visi muskuļi strādā vienlaicīgi, jūs pavadīsiet tikai 20-25 minūtes EMS treniņā!

Veido muskuļus

Elektrodi ir novietoti tieši uz ķermeņa, katrs uz svarīgām muskuļu grupām, lai visi impulsi sasniegtu savu mērķi. Tas ir viegli, un nav iespējams kļūdīties!

Atvieglo muguru

Elektrodi ir iebūvēti speciālā tērpā, kas arī ir izvietoti gar mugurkaulu, tādejādi ar impulsiem apgādā reti kustināmus muguras muskuļus, kas palīdz nostiprināt to un atbrīvot no muguras sāpēm!

Sasniedz optimālu ķermeņa masu

EMS treniņš ir efektīvs ķermeņa stiprināšanai, tieši tā pat tas ir brīnišķīgs rīks, lai zaudētu svaru un veidotu ķermeņa līnijas!

Atbrīvo locītavas

Elektriskie impulsi strādā tieši ar muskuļiem, neradot spiedienu uz locītavām. Tās netiek noslogotas kā tas bieži notiek ar svaru treniņiem!

Balansē muskuļu sistēmu

Ar elektrodu palīdzību var attīstīt visas muskuļu grupas. „Vājākās” muskuļu grupas var nodarbināt vairāk kā citas regulējot to ar trenera palīdzību!

 

 

 

Uzlabo savu dzīvi!

Jūsu ķermeņa izskats, stāja, muskuļu reljefs un pašsajūta ievērojami uzlabosies – ar elektrisko impulsu palīdzību tiek darbināti dziļākie slāņi. Ar EMS treniņa palīdzību uzlabojas muskuļu un saistaudu asinsrite, kas ievērojam uzlabos ādas tonusu. Tāpat EMS treniņš būs lielisks palīgs cīņā ar celulītu. Muskuļu treniņš stiprina kaulus padarot tos izturīgākus pret lūzumiem un netieši palīdz izvairīties no osteoporozes.

 

 EMS Fitness cenas

  abonementa cena, € abonementa derīguma termiņš viena nodarbība, €
2 testa treniņi 30,- 14 dienas 15,-
10 treniņi 190,- 2 mēneši 19,-
20 treniņi 340,- 3 mēneši 17,-

 

  cena, €    
Trikotāžas specializētais sporta tērps 30,-    
Top