Dziļā sejas mitrinošā procedūra ar ultraskaņu

Cena: no 35 EUR

004Ļauj parūpēties par Tavas sejas ādas labsajūtu un skaistumu! Procedūra sniedz dziļu ādas mitrināšanu, kalogēna – elastīna sintēzes atjaunošanu.

Procedūrā ietilpst:
Sejas ādas attīrīšana
Ultraskaņas masāža ar dziļi mitrinošu gēlu + serums;
Sejas maska un krēms atbilstoši Tavam ādas tipam. 
Ultraskaņas masāža ir aparātu metode, kuras pamatā ir augstfrekvenču skaņas svarstību iedarbība.Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā.Sejas ultraskaņas masāžu pielieto grumbu un krunciņu samazināšanai, ļenganas ādas lifitngam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, pēc aknes rētu novēršanai, kapilāru sieniņu stiprināšanai.

Par to, ka ultraskaņas viļņi varlabvēlīg iietekmēt cilvēka organismu, zinātnieki uzzināja jau sen – eksperimenti šajā nozarē sākās jau pagājušā gadsimta 30-jos gados.Pirmos rezultātus izmantoja mediķi, viņiem pievienojās kosmetologi. Ultraskaņa arī šodien konkurē ar daudzām citām metodikām, ieskaitot vispopulārākās.

Sejas ultraskaņas masāžas sistemātiska veikšana paātrina limfas un asins cirkulāciju, paaugstina audu elastību un hidratāciju, noņem tūsku un muskuļu spazmas, baktericīdi iedarbojas uz ādu. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās.

Ultraskaņas sejas masāžas kuras rezultātā sejas āda izlīdzinās un atjaunojās, mazās krunciņas izzūd, tiek izdzēstas noguruma un stresa pēdas, sejas kontūra paliek izteiktāka, ādas krāsa – veselīgāka. 
Ultraskaņas sejas masāža ir netraumatiska, procedūras laikā āda neizstiepjas. Ultraskaņas masāžas delikātums un drošība ļauj pielietot to ādai aplūpām un acīm.
Ultraskaņas sejas masāžu neveic hiperpigmentācijas, vitiligo, sirds mazspējas, onkoloģiskas salimšanas, grūtniecības un paaugstināta asinsspiediena gadījumos.

Top