Mesoéclat tūlītējas iedarbības ādu atjaunojoša procedūra

Ādas novecošanās ir dabisks process. Ādas šūnas zaudē spēju pareizi veikt savas funkcijas, līdz ar to ādai mazinās elastība un spēja pielāgoties.
Brīvie radikāļi izraisa izmaiņas ģenētiskā materiāla kodolā un mitohondrijā, kas noved pie agrīnas šūnu bojāejas. Ģenētiskie faktori apvienojumā ar ārējiem faktoriem (piemēram ultravioletais starojums vai stress) veicina agrīnu ādas novecošanos. Citi vides faktori, piemēram, piesārņojums un kaitīgie ieradumi (smēķēšana, nepietiekama ūdens uzņemšana) veicina izmaiņas ādā un traucē skābekļa piegādi audiem. Rezultātā parādās grumbiņas, āda zaudē savu dabisko toni, mirdzumu un blīvumu, līdz tā kļūst pavisam plāna un blāva. Lai gan ādas novecošanās ir dabisks process, tomēr mūsdienās ir iespējams ādu saglabāt skaistu un jaunu ilgāk. Šim nolūkam mesoestetic® piedāvā mesoéclat® ādu atjaunojošu procedūru.mesoeclat

mesoéclat®  ir ādu atjaunojoša procedūra ar mērķi stimulēt organisma aizsargmehānismus, lai iedarbotos pret faktoriem, kas veicina ādas novecošanos. Procedūras aktīvās sastāvdaļas salicilskābe, azelaīnskābe, alantoīns veicina ādas atjaunošanos un palīdz mazināt ādas nepilnības, savukārt organiskais silīcijs, L- karnitīns, tioktikskābe, hidrolizēti piena un kviešu proteīni samazina ādas noguruma un novecošanās pazīmes, sniedz mitrinošu un antioksidējošu iedarbību. 

Procedūras rezultāts: uzlabojas ādas elastība, tvirtums , tās krāsa un mitruma līmenis. Mirdzoša, gluda un jaunāka izskata āda. Maksimālam efektam ieteicamas 5 procedūras. 

Pierakstoties  uz sejas procedūru decembrī visai Mesoestetic kosmētikai 10 % atlaide 

Top