Ķermeņa procedūras

Mehāniskā limfodrenāža “Slide Styler” @ Weyergans “gaisa zābakos”

Vispārīgas iedarbības ķermeņa procedūra, kas uzlabo limfas atteci (samazina tūsku, apjomu), paātrina vielmaiņu un stiprina saistaudus, kā rezultātā uzlabojas arī ādas vizuālais stāvoklis.

Limfas drenāža līdzsvaros ūdens daudzumu audos, attīrīs organismu un vienkārši radīs viegluma sajūtu un fizioloģisko funkciju uzlabošanos visā ķermenī. Ieteicams arī tūskas un paplašinātu vēnu profilaksei, kā arī pēc ilgstošas atrašanās sēdus un stāvus stāvoklī.

Šo procedūru iesakām kombinēt ar citām ķermeņa procedūrām (piem. masāžu, ietīšanu, ķermeņa maskām).

  Ilgums,
minūtes
Procedūras 30 15,-
Procedūra 30 minūtes  + ietīšanu ar kanēļa/limfodrenējošo krēmu 60 30,-
Procedūra 30 minūtes + muguras masāža 30 minūtes 60 30,-

Procedūra 30 minūtes + daudzfunkcionālas iedarbības ķermeņa maska “Multitalent”@Weyergans  (pīlings, detoksikācija, formēšana)

90 40,-

 

Masāžas procedūras

Masāžas iedarbība ievērojami sekmē asinsrites un limfas cirkulācijas uzlabošanos, paaugstina vielmaiņu un ādas elpošanu, attīra ādas virsējo slāni, nodrošina bioloģiski aktīvu vielu nonākšanu asinsritē, kā rezultātā mazinās muskuļu saspringums un uzlabojas vispārējā pašsajūta.

 
LPG procedūra ķermenim (apraksts) no 25,-

 

Klasiskā masāža ar segmentārās, limfodrenējošās un sporta masāžas paņēmienu pielietošanu

Pielietojot klasiskās masāžas pamat paņēmienus – glāstīšanu, berzēšanu, mīcīšanu un vibrāciju tiek veikta viegla – vidēji spēcīga iedarbība. Mainot paņēmienu izpildes intensitāti un ātrumu iespējams panākt gan tonizējošu, gan relaksējošu iedarbības rezultātu.
Segmentārās masāžas vidēji spēcīgi/spēcīgi izdarītie paņēmieni tiek pielietoti iedarbojoties uz konkrētu cilvēka ķermeņa segmentu –ādas, muskuļu, saišu un iekšējo orgānu kopumu. Masējot attiecīgo segmentu, tiek panāktas izmaiņas ne tikai ādā, bet arī uzlabota segmentā iekļauto iekšējo orgānu darbība.
Limfodrenējošā masāžas specifiskie – maigi un ritmiski veikto paņēmienu pielietošana nodrošina tiešu iedarbību limfas atteces uzlabošanai, kā rezultātā mazinās tūska, uzlabojas vispārējais veselības stāvoklis, ko nodrošina organisma attīrīšana no toksīniem, kā arī imūnsistēmas darbības aktivizēšana.
Sporta masāžas paņēmieni paredz atslābinošu (pēc fiziskām aktivitātēm) vai spēcīgu, tiešu iedarbību muskuļu šķiedru savilkumu likvidēšanai, kā rezultātā tiek atjaunota funkcionalitāte, un kustību amplitūda.

 
Visa ķermeņa masāža 1 h 30,-
Visa ķermeņa masāža 1,5 h 35,-

 

Relaksējošā masāža (iespējams veikt, pielietojot ēteriskās eļļas)

Masāžas paņēmieni tiek veikti viegli vai vidēji intensīvi, lēnā tempā, kas nodrošina maksimālu muskuļu un vispārējo relaksāciju. Aromātisko eļļu pielietošana pastiprina relaksējošos efektu, ļaujot gan ķermenim, gan garam atpūsties un atjaunoties.

 
Visa ķermeņa masāža 1 h 25,-
Visa ķermeņa masāža 1,5 h 30,-

 

Banku masāža

Banku masāža spēcīgi un efektīvi tiek pielietota muskuļu sasprindzinājuma, audu salipumu un saaugumu likvidēšanā, ka arī asinsrites limfas cirkulācija uzlabošanā.

 
Visa ķermeņa vai atsevišķu tā daļu masāža 1 h 30,-

 

Medus masāža

Kombinējot dažādus masāžas paņēmienus, apvienojumā ar medus unikālajām dziednieciskajām īpašībām iespējams nodrošināt gan relaksējošu, gan tonizējošu iedarbību, vienlaikus, attīrot, mīkstinot, mitrinot un barojot ādu, tās dziļākajos slānos.
Medus palīdz izvadīt toksīnus, tā antibakteriālā iedarbība labvēlīgi ietekmē dzīšanas procesu, mazina iekaisumus, tā sastāvā esošie esošās aktīvās vielas (vitamīni, minerālvielas) nodrošina ādas barošanu un mitrināšanu.

 
Visa ķermeņa masāža 1 h 35,-

 

Atsevišķu ķermeņa daļu masāža, kombinējot dažādus masāžas paņēmienus

 
Muguras, apkakles zonas un roku masāža 40 minūtes 20,-
Muguras un kāju masāža 40 minūtes 20,-
Top