Ķermeņa procedūras

ENDOSPHERES® THERAPY procedūra

Endosfēras terapija EOS ir pasaulē pirmā zinātniski pierādīta un klīniski pārbaudīta neinvazīva procedūra, kas saudzīgi, bet iedarbīgi vienlaikus risina vairākas ķermeņa problēmas. Itāļu medicīnas ekspertu 10 gadu darba rezultāts.

Pateicoties mikrovibrācijām un kompresijas metodei, notiek maksimāli efektīva problēmzonu ārstēšana un figūras korekcija.

Vairāk >>

ENDOSFĒRA® ķermenim 1х procedūra € ABONEMENTS (6x) € ABONEMENTS (10x) €
Problēmas zonas (60 min) 43,- 250,- 400,-
Iepazīšanas procedūra (30 min) 35,-    

 

Klasiskā masāža ar segmentārās, limfodrenējošās un sporta masāžas paņēmienu pielietošanu

Pielietojot klasiskās masāžas pamat paņēmienus – glāstīšanu, berzēšanu, mīcīšanu un vibrāciju tiek veikta viegla – vidēji spēcīga iedarbība. Mainot paņēmienu izpildes intensitāti un ātrumu iespējams panākt gan tonizējošu, gan relaksējošu iedarbības rezultātu.
Segmentārās masāžas vidēji spēcīgi/spēcīgi izdarītie paņēmieni tiek pielietoti iedarbojoties uz konkrētu cilvēka ķermeņa segmentu –ādas, muskuļu, saišu un iekšējo orgānu kopumu. Masējot attiecīgo segmentu, tiek panāktas izmaiņas ne tikai ādā, bet arī uzlabota segmentā iekļauto iekšējo orgānu darbība.
Limfodrenējošā masāžas specifiskie – maigi un ritmiski veikto paņēmienu pielietošana nodrošina tiešu iedarbību limfas atteces uzlabošanai, kā rezultātā mazinās tūska, uzlabojas vispārējais veselības stāvoklis, ko nodrošina organisma attīrīšana no toksīniem, kā arī imūnsistēmas darbības aktivizēšana.
Sporta masāžas paņēmieni paredz atslābinošu (pēc fiziskām aktivitātēm) vai spēcīgu, tiešu iedarbību muskuļu šķiedru savilkumu likvidēšanai, kā rezultātā tiek atjaunota funkcionalitāte, un kustību amplitūda.

 
Visa ķermeņa masāža 1 h 40,-
Visa ķermeņa masāža 1,5 h 45,-

 

Relaksējošā masāža (iespējams veikt, pielietojot ēteriskās eļļas)

Masāžas paņēmieni tiek veikti viegli vai vidēji intensīvi, lēnā tempā, kas nodrošina maksimālu muskuļu un vispārējo relaksāciju. Aromātisko eļļu pielietošana pastiprina relaksējošos efektu, ļaujot gan ķermenim, gan garam atpūsties un atjaunoties.

 
Visa ķermeņa masāža 1 h 35,-
Visa ķermeņa masāža 1,5 h 40,-

 

Banku masāža

Banku masāža spēcīgi un efektīvi tiek pielietota muskuļu sasprindzinājuma, audu salipumu un saaugumu likvidēšanā, ka arī asinsrites limfas cirkulācija uzlabošanā.

 
Visa ķermeņa vai atsevišķu tā daļu masāža 1 h 30,-

 

Atsevišķu ķermeņa daļu masāža, kombinējot dažādus masāžas paņēmienus

 
Muguras, apkakles zonas un roku masāža 40 minūtes 25,-
Muguras un kāju masāža 40 minūtes 25,-

 

 
Mezoterapija ķermenim no 30,-
Top