Radiofrekvences (RF) ķermeņa liftinga procedūra no 18 EUR

(RF) procedūra īpaši ir rekomendējama nelieliem tauku nogulsnējumiem uz vēdera, gurniem, vidukļa, „galifē” zonā, ceļgalu rajonā, kāju iekšpusēs, augšdelmos. Turklāt procedūras rezultātā zudīs ne tikai tauki, bet vienlaikus notiks arī ādas atjaunošanās, ādas blīvuma un tvirtuma palielināšanās savilkšanās. RF kursa laikā ādā un zemādas taukaudos tiek aktivizēti sekojoši procesi- celulīta skartie audi tiek atbrīvoti no tūskas, paātrinās asinsrite, uzlabojas mikrocirkulācija, atjaunojas temperatūra celulīta skartajos rajonos, kas nepieciešama tauku šķelšanai, tiek atjaunota taukaudu spēja uzturēt vielmaiņas procesus, atjaunojas dabiskie pret novecošanās procesi un uzlabojās ādas elastīgums.

RF procedūras laikā, lokālā iedarbības vietas temperatūra paaugstinās par 1 grādu pēc C un šis process izraisa asinsvadu paplašināšanos, līdz ar to audos vairāk piekļūst barības vielas un aizplūst šlakvielas. Enerģija un siltums nokļūst dziļajos dermas slāņos un saistaudos, savukārt epiderma no siltuma iedarbības ir pasargāta. Turklāt arī pēc RF procedūrām notiek intensīva kolagēna stimulācija dermā un hipodermas saistaudu šķiedrās, ādas atjaunošanās un nostiprināšanās.  

Šo procedūru nedrīkst pielietot grūtniecēm, pacientiem ar implantētiem sirds ritma devējiem, akūtas ādas un vispārējās infekcijas gadījumā, ļaundabīgu un aizdomīgu veidojumu gadījumā bez onkologa konsultācijas. RF procedūra ir liela slodze organismam, jo sašķeltie tauki nonāk asinsritē un limfātiskajā sistēmā. Tādēļ tiem cilvēkiem, kuriem ir asinsrites traucējumi vai pasīva limfātiskā sistēma, procedūra nebūs piemērota. Svarīgs ir arī aknu un nieru stāvoklis – tādēļ īpaši svarīga šo orgānu veselība.

Šī metode nepalīdzēs cilvēkiem ar aptaukošanos, jo tad taukaudi ir tik blīvi izvietoti, ka limfas attece un, tātad arī sašķelto tauku izvadīšana, ir ļoti ierobežota, limfātiskie vadi ir „saspiesti”. Turklāt cilvēkiem, kuri cieš no aptaukošanās, neizbēgami tiek iespaidota aknu darbība, kas ir vēl viens arguments pret šo procedūru. Sākotnēji ir jāstabilizē svars un tad šīs procedūras var izmantot vājēšanas tūres beigās, lai nostiprinātu ādu. Tomēr neraugoties uz ierobežojumiem, RF ir ļoti efektīva procedūra, ar kuras palīdzību, ievērojot atbilstošu režīmu, sasniedzami labi rezultāti.

Top